counter

Hlavné menu:

JT ENG


Prejdi na obsah

Stavebný dozor

Cena stavebného dozoru


Cena stavebného dozoru sa určuje individuálne podľa zložitosti technického prevedenia stavby a zodpovedá cca 0,7% rozpočtových nákladov ceny stavby. Prípadne sa cena stavebného dozoru určí individálne podľa dohody.
Príklad výpočtu ceny stavebného dozorucena stavby za 100.000eur = cena stavebného dozoru cca 700eur.


Dobrý stavebný dozor je zárukou, že stavba sa zrealizuje kvalitne, načas a financie, ktoré investor do stavby vloží, použijú sa rozumne a neprekročia dohodnutý rozpočet. Kvalitný stavebný dozor má pre Vás - investora - veľký význam. Stavba je proces, ktorý vyžaduje odbornú znalosť v obore stavebníctva. Je vo Vašom záujme kontrolovať prácu dodávateľov. Aby aj Vaša stavba bola bezpečná a vyhovavala náročným predpisom sme tu my. Zabezpečíme podľa dohody pravideľnú kontrolu prác dodávateľov a zabezpečíme nápravu chýb, čím Vám ušetríme nemalé peniaze.

réplicas relógios Tag Heuer
réplica bolsas coach
nike 慢跑鞋
michael kors hamilton 包
réplicas relógios Ferragamo
réplica carteira coach
nike 運動鞋
michael kors 托特包

Dobrý stavebný dozor je zárukou, že stavba sa zrealizuje kvalitne, načas a financie, ktoré investor do stavby vloží, použijú sa rozumne a neprekročia dohodnutý rozpočet.Kvalitný stavebný dozor má pre Vás - investora - veľký význam. Stavba je proces, ktorý vyžaduje odbornú znalosť v obore stavebníctva. Je vo Vašom záujme kontrolovať prácu dodávateľov.Aby aj Vaša stavba bola bezpečná a vyhovavala náročným predpisom sme tu my. Zabezpečíme podľa dohody pravideľnú kontrolu prác dodávateľov a zabezpečíme nápravu chýb, čím Vám ušetríme nemalé peniaze.

Kedy potrebujem stavebný dozor

Povinnosťť stavebného dozoru ukladá č. 50/1976 Zb. pri svojpomocnej výstavbe, kedy jednotlivé práce sú realizované svojpomocneak sú práce na stavbe realizované dodávateľsky po jednotlivých etapách (hrubá stavba, dokončovacie práce, atď.)v prípade ak stavebný dozor doporučí stavebný úrad pri stavbe domu na kľúč Vám odporúčame nezávislý stavebný dozor, ktorý dôkladne skontroluje stavebné postupy a práce Vašej dodávateľskej firmy stavebného dozoru

Povinnosti stavebného dozoru

Povinnosti stavebného dozoru určuje stavebný zákon, ktorý požaduje, aby stavebný dozor sledoval spôsob a postup výstavby, či sa stavba uskutočňuje podľa schválenej projektovej dokumentácie a podľa stavebného povolenia.dodržanie všeobecných technických požiadaviek dodržanie podmienok územného rozhodnutia a stavebného povoleniastavebný dozor dbá na odstránenie nedostatkov, ktoré na stavbe zistil sleduje bezpečnosť a ochranu zdravia pri prácidohliada pri realizáciu stavebných konštrukcií a pracovných postupov rieši technické otázky s dodávateľom stavbykontroluje vedenie stavebného denníka a podpisuje ho zastupuje investora tak, aby celkové náklady neprekročili rozpočet a dodržala sa lehota výstavby zúčastní sa na kolaudačnom rozhodnutí a dohliadne na odstránenie kolaudačných chýb.

réplicas relógios Hublot
réplica bolsas hermes
nike 女鞋
michael kors 手拿包
réplicas relógios Vacheron Constantin
réplica cinto hermes
nike air max
michael kors outlet
relógios famosos
réplicas de bolsa
jordan鞋
香奈兒 包包
réplicas de relógios
comprar réplicas de bolsas
喬丹鞋
香奈兒 香水

Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu
réplicas de relógios masculinos
réplica bolsas louis vuitton
jordan 11
香奈兒 官網
réplicas de relógios femininos
réplica bolsa louis vuitton
air jordan 籃球鞋
香奈兒 皮夾